Competities 

Algemene informatie

Scroll naar beneden voor meer informatie over de indeling van de voorjaarscompetitie 2018 en over de najaarscompetitie 2018.

De Competitie bijdrage voor het voorjaar en najaar 2018 is als volgt samengesteld

Competitie senioren: € 90,00 per team
Junioren t/m 17 deelnemend in de senioren competitie: € 15,00 per speler.
Junioren t/m 17 deelnemend in de junioren (District-) competitie: € 15,00 per speler

 

Arend Iwema is competitieleider voor de district-competitie (voorjaar).

Martin Mierop is competitieleider voor de landelijke competitie (najaar) en de de landelijke competitie op zondag (gehele jaar).

 

Wij zien er naar uit.

Linda Willekens (Jeugd Commissie)

Martin Mierop
competitieleider (VCL)

De gedragscode van de competitie kun je hier vinden.

  •     Voor alle senior competities geldt: ballen worden eigendom van teams.
  •     Voor alle junior competities geldt: ballen blijven eigendom van TC-Deurne.
  •     Voor de senioren teams die thuis spelen wordt een pot koffie verstrekt.
  •     Voor de junioren t/m 17 jaar die thuis spelen is er voor de spelers een kop soep en een broodje knakworst. Voor de begeleiding van beide teams is er een kop koffie of thee.
  •     Voor de junioren tot en met 12 jaar die thuis spelen een glaasje ranja en een snoepje voor de spelers en begeleiding een kop koffie of thee.

====================================================

Uitslagen en standen van de competitieteams
Alle uitslagen en standen van de competitieteams van TC Deurne zijn vanaf 2018 te vinden op de nieuwe site van de KNLTB (zie deze link) en jezelf aan te melden.
Het verenigingsnummer van TC Deurne is 45708.

Voorjaarscompetitie 2019

Voorjaarscompetitie 2019.

Je kunt je als team nu al opgeven bij Martin Mierop. Uiterste opgave datum is 1 Jan 2019. 

Stuur hiervoor een mailtje naar Martinmierop@chello.nl 

Bij het onderwerp vermelden: inschrijving voorjaarscompetitie 2019! Verder heb ik nodig:

  • de voor- en achternamen van de teamleden.
  • de speeldag en soort competitie uit de lijst (klik om deze te downloaden).

Nieuwe regel vanaf voorjaar 2018: Versoepeling invallersregeling

· Competitiespelers mogen een onbeperkt aantal keren per week competitie spelen voor hun vereniging, mits de speler niet meer dan éénmaal uitkomt in een hoger geklasseerd team.

· De bandbreedte om te kunnen spreken van een hoger of lager geklasseerd competitieteam, wordt verhoogd van 0,5 naar 2,0

 

Met vriendelijke groet,

Martin Mierop 
Technische commissie

Najaarscompetitie 2018

Beste deelnemers van de KNLTB najaar competitie 2018. Alle info over de competitie is terug te vinden via deze link. https://www.knltb.nl/tennissers/competitie/najaarscompetitie/.
Wij wensen iedereen een fijne competitie toe!

Als er vragen zijn mag je altijd contact opnemen met de competitie leider Martin Mierop. martinmierop@chello.nl

Standen en speeldata vind je hier.

De teams zijn als volgt opgegeven:

Donderdag (3 teams)

Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend

2e klasse - DEURNE 1

Ine de Martines (V, 12398527)

Yvonne de Martines (V, 12398543)

Marlie Kragt (V, 17524407)

Suus van Griensven (V, 21824126)

Dolinde van Schijndel (V, 10390103)

 

Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid)

3e klasse - DEURNE 1

Linda Janssen (V, 29180643)

Moniek Janssen (V, 16471210)

Marleen Gerrits (V, 18435173)

Dyonne Doensen (V, 21972001)

 

Gemengd dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid)

2e klasse - DEURNE 1

Fabian Broekhof (M, 12519367)

Estelle Mierop (V, 23245751)

Hans Weijers (M, 24946915)

Rita Weijers (V, 19422601)

Hugo Venner (M, 18592090)

Jacky van Dinter-Houben (V, 13430904)


 

Vrijdag (5 teams)

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e klasse - DEURNE 1

Tiny Verberne (M, 14269198)

Cor Sanders (M, 21013713)

Hugo de Vries (M, 22367187)

Paul van der Stappen (M, 14107821)

Jos Trienekens (M, 16687930)

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e klasse - DEURNE 1

Suus van Griensven (V, 21824126)

Maartje Verhees (V, 17082633)

Melanie van Laak (V, 16129555)

Michelle Gerardts (V, 20444478)

Lizet van Dinther (V, 18309895)

Janneke Aldenzee (V, 25647121)

2e klasse - DEURNE 2

Jolanda Cop (V, 26772817)

Truus Abbenes (V, 28697367)

Monique van de Beek (V, 25698036)

Lieke Oud-Wouters (V, 31644341)

2e klasse - DEURNE 3

Linda Willekens (V, 30152674)

Anke Verbaarschot (V, 21077592)

Hetty Verbaarschot (V, 18002870)

Silvy Janssen (V, 16407423)

Susan Janssen (V, 22367233)

Marie-José Smulders (V, 12302791)

3e klasse - DEURNE 4

Mirjam Martens (V, 27371549)

Annette Haag (V, 29437601)

Angelique Venner (V, 29777089)

Cecilia Knijnenburg (V, 25526073)

Kim Groothuizen (V, 31086195)

Lizsandra Groothuizen (V, 13952161)


Zaterdag (3 teams)

Heren 17+ Zaterdag

3e klasse - DEURNE 1

Max Kuunders (M, 26922517)

Jos Goossens (M, 30220505)

Dirk-Jan Willekens (M, 30223261)

Stijn Geurts (M, 18122116)

Martin Mierop (M, 14493667)

Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag

4e klasse - DEURNE 1 (Verzoek: 3e klasse)

Sanne Kanters (V, 31220584)

Naomi Koppens (V, 30870151)

Ellis van Gog (V, 16560493)

Sanne Claassen (V, 29259703)

Gemengd dubbel 17+ Zaterdag

2e klasse - DEURNE 1

Cees Janssen (M, 10418172)

Rien Zwets (M, 10418873)

Ielse Lohuis (V, 14128977)

Hans Mathijssen (M, 10428402)

Mirjam Mathijssen (V, 11803843)


Zondag (2 senioren teams) (en 3 jeugdteams)

Dames Zondag

1e klasse - DEURNE 1

Vera Coolen (V, 20421605)

Aniek Beijers (V, 20345941)

Estelle Mierop (V, 23245751)

Jona Jacobs (V, 22367160)

2e klasse - DEURNE 2

Juul van den Einden (V, 25711814)

Indy de Koning (V, 28557859)

Esmée de Rijk (V, 26863960)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wintercompetitie

Inschrijven voor de wintercompetitie kan door voor 4 september je team op te geven bij de technische commissie.

De Wintercompetitie Zuid wordt in principe gespeeld in poules van acht teams, waarin competitie wordt gespeeld (zeven speeldagen). Zie ondertstaande voor de Speeldata wintercompetitie.  Vanaf nu kan je teams voor deze competitie inschrijven.. De inschrijving voor deze competitie sluit op 4 september 2018.

Inschrijfmogelijkheden
Voor de KNLTB Wintercompetitie is het mogelijk om teams in te schrijven op verschillende dagen en voor verschillende categorieen.

Speeldagen en begintijden:

Donderdag
o DD17+ : 10.00 uur
o GD17+ : 19.00 uur
o 8&9 Tennis: variabel tussen 19.00 en 20.00 uur

Vrijdag
o GD50+/HD50+ : 13.00 uur
o GD17+/HD17+/GD35+/HD35+/DD35+ : 19.00 uur

Zaterdag:
o GD17+/HD17+/DD17+/HD25+/DD35+ : variabel tussen 11.00 – 13.00 uur

Zondag
o Gemengd17+/Heren17+/Dames17+ :variabel tussen 11.00 – 13.00 uur
o Jeugd : variabel 11.00 – 13.00 uur
o 8&9 Tennis: variabel tussen 11.00 – 13.00 uur

Indeling Wintercompetitie
De indeling voor de wintercompetitie 2018-2019 alsmede de speelagenda kun je hier downloaden.
 

Website gerealiseerd door Derks Webdesign